Stavba výrobní haly Žatčany 43

Právě se nám staví nová výrobní hala, kde budeme nově působit. Průběh stavby můžete sledovat i na FB Hr wood s.r.o více »Červené vazníky HR WOOD

Impregnace Dřevosan Profi je zárukou trvalé ochrany pro Vaše vazníky. Tento preventivní prostředek s červeným zabarvením chrání dřevo před plísní, houbami nebo jinými dřevokaznými škůdci. Červené zabarvení je specifické a jedinečné v celém okolí pro výrobu vazníků od firmy HR WOOD - Žatčany 43. Tudíž pokud uvidíte ve svém okolí červené vazníky, můžete si být téměř jistí, že jsou od naší společnosti.
 
Níže uvedeno přímo info od výrobce:
Vysoce účinný, vodou ředitelný, tekutý impregnační přípravek na bázi organických biocidních složek, který slouží k dlouhodobé preventivní ochraně stavebního dřeva proti škodlivému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním.
Tento ochranný přípravek je určený zejména pro profesionální použití, ale vzhledem k jeho snadné aplikaci ho může používat i široká veřejnost. Určený pro dřevo jak v interiéru, tak v exteriéru, ve třídách ohrožení 1, 2 a 3, ve kterém je fixován již za 3 hodiny od aplikace. Přípravek lze aplikovat jako preventivní ochranu na dřevěné střešní konstrukce, obklady, podlahy, dřevěné štíty, konstrukční díly, venkovní podhledy, protihlukové stěny či zahradní stavby ukotvené do země na jiných než dřevěných pilířích. Nemá korozívní účinky.

« zpět
©2014-2018 HR WOOD s.r.o. | Mapa stránek